Není nad to, setkávat se pravidelně se svými přáteli. Ale proč chodit třeba do hospody, když můžete udělat něco pro své zdraví? Zajděte si s přáteli zahrát třeba nějakou míčovou hru do tělocvičny nebo i ven, pokud vám bude počasí přát. Možností je spousty a každý si mezi nimi najde to svoje. Objevte v sobě sportovního ducha a provozujte pravidelně nějaký sport společně s vašimi přáteli.

Na některé druhy kolektivních sportů stačí jen dva, takže můžete vyrazit třeba jen s vaším partnerem a mít tak jako společného koníčka některý ze sportů. Ideální pro pár je třeba badminton, který si můžete vzít kamkoliv s sebou a zahrát si tak třeba v létě v parku. Zábava zaručena.

Nebo si můžete vyrazit společně s vaší partou a pustit se třeba čtyřhry v tenise, nohejbalu nebo volejbalu. Budete tak mít důvod nejen ke společnému setkání společně s vašimi přáteli, ale také k tomu, abyste udělali něco dobrého pro vaše zdraví.

Druhy kolektivních sportů, ze kterých si můžete vybrat
– tenis
– pingpong
– squash
– volejbal nebo nohejbal
– badminton

Výhodou je, že všechny tyto kolektivní sporty můžete provozovat jak venku, tak i vevnitř, některé třeba i u vody, ve které se pak můžete osvěžit. Nemusíte být tedy závislí na momentálním počasí a můžete si s přáteli třeba zapinkat, kdykoliv máte chuť. A po dobře odehrané hře si můžete zajít třeba na pořádné jídlo, které vám po sportovním výkonu určitě přijde vhod.

Nemusíte si ani pořizovat potřebnou výbavu pro nějaký ten kolektivní sport, na většině sportovišť se dá všechno potřebné zapůjčit a máte to tak bez starostí. Teď už si stačí jen pořídit pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a můžete vyrazit za některým z kolektivních sportů společně s vašimi přáteli nebo kolegy z práce. Tak vzhůru do víru sportu, zdravého pohybu a zábavy.