Nenechte si ubližovat pohlazením

Také zápolíte se svým partnerem v tom, aby si k práci na stavbě zahradního domku vzal pracovní rukavice? Ale to jen slyšíte: To je pořád řečí! Mně se bez nich pracuje lépe. Mám v rukách lepší cit.
No, nevím, zda je rozdíl, když vezme cihlu v rukavicích, nebo bez nich. Leda v tom, že pokožka v pracovních rukavicích zůstává netknutá. A to buďme rády, že náš partner není kutil v oboru chemie. To bychom se mohly dočkat jiných úrazů, než je jen nějaký ten škrábanec.

pracovní rukavice

Stojí si Váš partner stále tvrdohlavě na svém?
Jestli si opravdu Váš partner stále nedělá nic z Vašich řečí o pracovních rukavicích, jděte na to od lesa!
Připravte krásný večer, který bude plný romantiky. Váš partner nic nepostřehne, protože se s citem v rukách právě laská s cihlou. Takže překvapení bude pro něj dokonalé!

Svit svíček a vůně právě otevřené lahve piva Vašeho partnera stoprocentně přiláká. Svíčky proto, aby zjistil, zda opět nevypadly jističe. Vůně piva proto, aby zjistil, co se stalo výjimečného. Zatímco mu hlavou probíhají narozeniny, svátky a ostatní výročí, na kterých lpíte a na které on pravidelně zapomíná, začněte se k němu lísat.
Ale pozor!To nejdůležitější jsme zapomněly! Po ruce mějte kartáč na drhnutí prkenné podlahy z rýžových vláken. Lidově řečeno: rejžák. Když partner zjistí, že na nic nezapomněl, zjihne a Vy ho oním kartáčem láskyplně pohlaďte po zádech.
To uvidíte a uslyšíte ten mazec. Ovšem Vy s výrazem naprosté nevinnosti v očích se podivíte nad tím, proč se diví, že jste nepoužila k práci rukavice. No co, trochu mi ruce zhrubly. To ti přece vadit nemusí! Ty jsi na tom podobně!
Ano, milé ženy, pohlazení rukou, které neviděly ochrannou pomůcku celý rok, vypadají úplně stejně, jako pohlazení kartáčem. A Váš partner to musí zažít na vlastní kůži, aby se k Vám mohl přivinout a pohladit Vás bez ublížení na těle.
Rozhodně už máte připravený dárek na Vánoce. Pracovní rukavice od každého druhu alespoň jedny.

rukavice

· Celokožené a kombinované.
· Máčené a povrstvené.
· Svářecí, textilní, nebo jednorázové.

Uvidíte, jak je partner začne nosit! A Vy si také nějaké pořiďte. Ty se hodí vždycky.